Prípravky Revivogen obsahujú účinné prírodné zložky, ktoré sa preukázateľne zameriavajú na hlavnú príčinu vypadávania vlasov, ktorou je vysoká hladina DHT v pokožke hlavy.

Vedecké podklady k vývoju receptúry prírodného prípravku proti vypadávaniu vlasov

Efektivita zložiek prípravkov Revivogen je podložená klinickými štúdiami. Prečítajte si viac informácií o zložkách tohto prírodného vlasového stimulantu a uvidíte, že Revivogen je tou správnou voľbou pre zastavenie vypadávania vlasov a pre obnovu rastu vlasov.

GLA, ALA, kyselina linolová a kyselina olejová

revivogen zlozenie GLA ALA

Kyselina gama-linolénová (GLA), kyselina alfa-linolénová (ALA), kyselina linolová a kyselina olejová sú esenciálne mastné kyseliny, ktoré sa nachádzajú v rastlinných olejoch. O každej z týchto kyselín bolo jednotlivo dokázané, že inhibuje enzým 5-alfa reduktázu. Tieto kyseliny patria medzi najsilnejšie známe prírodné inhibítory 5-alfa reduktázy a to nielen formy enzýmu typu II, ktorú inhibuje aj syntetický mužský liek Propecia (finasterid), ale tiež formy enzýmu 5AR typu I, ktorá sa vo vysokých koncentráciách nachádza v pokožke hlavy, v mazových žľazách a v koži. Kyseliny gama-linolénová, alfa-linolénová, linolová a olejová majú navyše významné protizápalové účinky.

Saw Palmetto extrakt

revivogen zlozenie Saw Palmetto

Saw Palmetto extrakt sa v minulosti skúmal najmä z hľadiska jeho priaznivých účinkov na zväčšenú prostatu u mužov (benígna hyperplázia prostaty). Neskôr boli zistené jeho priaznivé účinky pri liečbe vypadávania vlasov. Saw Palmetto extrakt je najsilnejším známym DHT inhibítorom (antiandrogénom), u ktorého bolo preukázané, že efektívne blokuje DHT. Taktiež sa predpokladá, že blokuje androgénové receptory na vlasových folikuloch v pokožke hlavy. Saw Palmetto extrakt blokuje formu izoenzýmu 5-alfa reduktázy typu I aj formu typu II a jeho účinky sú rovnako silné ako účinky syntetického finasteridu (aktívnej látky lieku Propecia).

Prípravky Revivogen tiež obsahujú tieto prírodné ingrediencie:

Aloe vera

revivogen zlozenie Aloe vera

Aloe pomáha tíšiť podráždenie a svrbenie pokožky hlavy a vlasom dodáva pružnosť a lesk.

Kofeín

revivogen zlozenie kofeín

Kofeín pomáha stimulovať rast vlasov a zvyšuje prekrvenie pokožky hlavy.

Rumanček

revivogen zlozenie Rumanček

Rumanček vyživuje a posilňuje vlasové folikuly a stimuluje rast plnších a zdravších vlasov.

Hrozno

revivogen zlozenie hrozno

Extrakt z hroznových jadierok obsahuje antioxidanty a Vitamín E, ktorý vyživuje vlasy aj pokožku hlavy.

Jojoba

revivogen zlozenie jojobový olej

Jojobový olej má protizápalové a antibakteriálne účinky, je bohatý na vitamíny a minerály, vyživuje vlasy a pomáha pri suchej pokožke alebo problémoch s lupinami.

Limonén

revivogen zlozenie limonén

Limonén má silné antioxidačné účinky a tíši zápaly.

Linalool

revivogen zlozenie linalool

Terpén linalool má protizápalové účinky a podieľa sa na tvorbe Vitamínu E.

Mäta

revivogen zlozenie Mäta

Mäta má protizápalovéúčinky, zlepšuje prekrvenie a zmierňuje svrbenie pokožky hlavy, ktoré je spojené s vypadávaním vlasov.

Rozmarín

revivogen zlozenie Rozmarín

Rozmarínový olej je bohatý na antioxidanty a pomáha udrživať zdravú pokožku hlavy.

Close Menu
×
×

Cart