Cieľom prvej štúdie efektivity liečby prípravkom Revivogen bolo zistiť spoľahlivú spätnú väzbu od užívateľov Revivogenu ohľadom účinkov prípravku pri liečbe vypadávania vlasov. Účastníci sa do testov zapojili vyplnením dotazníka a potom boli vyberaní podľa nasledujúcich kritérií:

  1. Muž alebo Žena vo veku 18 až 65 rokov
  2. Začínajúce alebo mierne pokročilé vypadávanie vlasov v dôsledku androgénovej alopécie v trvaní 5 rokov a menej
  3. Účastník nepoužíval finasterid (Propecia) alebo minoxidil (Rogaine/Regaine) alebo iné lieky a prípravky proti vypadávaniu vlasov pred alebo počas trvania štúdie
  4. Účastník netrpel závažným ochorením a neužíval žiadne lieky

Účastníci súhlasili, že budú po dobu jedného roka užívať výlučne prípravok Revivogen, budú poskytovať spätnú väzbu a prípravok im bude zasielaný priebežne a bezodplatne. Spätnú väzbu posielajú účastníci mailom a to priamo prevádzkovateľom web stránok zúčastnených na štúdii pre nezávislé overenie a autenticitu hodnotení jednotlivých účastníkov.

Z 39 účastníkov na prvej Revivogen MD klinickej štúdii, 30 účastníkov (77%) nahlásilo pozitívne výsledky vrátane zníženia ztenčovania a vypadávania vlasov a zväčšenia hrúbky vlasov. Iba 9 účastníkov (23%) nahlásilo, že nezaznamenali žiadne zmeny. Sami si prečítajte hodnotenia účastníkov a urobte si vlastný názor.

Efektivitu prípravkov Revivogen priebežne monitorujeme na základe odozvy našich zákazníkov, ktorých je viac ako 25 000 po celom svete. Až 88% našich užívateľov uvádza zastavenie alebo spomalenie vypadávania vlasov, nárast hrúbky tenkých vlasov a rast vlasov v oblastiach, kde im vlasy naposledy rástli pred 2-5 rokmi.

Pamätajte, že pri liečbe vypadávania vlasov je dôležitá pravidelnosť a dôslednosť aplikácie prípravkov. Výsledky sa nedostavia ak svoj Revivogen vlasový aktivátor necháte zabudnutý v skrini alebo ak liečbu predčasne ukončíte, necháte aby sa DHT nahromadil v pokožke hlavy a zničil Vaše doteraz dosiahnuté výsledky.

Close Menu
×
×

Cart