revivogen Dr Alex Khadavi

Dr. Khadavi je certifikovaný dermatológ pracujúci na plný úväzok na svojich dvoch klinikách v oblasti Los Angeles a pracoval s hercami, modelkami a atlétmi. Najradšej sa venuje vyvíjaniu prípravkov, ktoré jedinečným spôsobom riešia každodenné zdravotné problémy ľudí (vypadávanie vlasov, akné, stárnutie).

Pozrite si televízny rozhovor s doktorom Alexom Khadavim

Jeho vlastnými slovami:

Mal som 19 rokov a pracoval som na univerzite UCLA ako stážista. Práve keď sa mi v živote všetko darilo, na škole s učením a na výskumných projektoch, uvedomil som si, že mi vypadávajú vlasy.

Bol som v posilňovni, kde ako viete sú všade naokolo zrkadlá. Raz pri cvičení som si uvedomil, že bohužiaľ mi vypadávajú vlasy. Ako mladého človeka ma to dosť vzalo. Uvedomil som si, že môj otec aj môj strýko sú obaja plešatí. Spanikáril som a spytoval som sa sám seba, či budem plešatý a vyzerať staro ako môj otec a strýko. Niečo s tým musím rozhodne urobiť.

Našťastie v tom čase (90-te roky) sme si na základe mnohých vedeckých výskumov začali uvedomovať, že vypadávanie vlasov je dedičné a môže byť zastavené a dokonca mu vieme zaradiť spätný chod, keď vo vnútri vlasových folikulov zredukujeme určité látky. Pracoval som na tom v laboratóriu, skúmal som a prečítal množstvo kníh a navštívil som tých najlepších vlasových chirurgov a dermatológov v Amerike. Spoločne sme si začali uvedomovať, že keď použijeme určité prírodné ingrediencie, sme schopní zastaviť hormonálny vedľajší produkt (DHT), ktorý spôsobuje vypadávanie vlasov. A dokážeme obnoviť stav vlasov pacienta spred 3 až 5 rokov. Mám nesmiernu radosť, že sa nám podarilo vytvoriť účinné riešenie, ktoré môžeme ponúknuť tisícom mužov a žien, aby sa mohli so svojimi vlasmi cítiť sebavedomejšie a tiež sa vyhli liečebným metódam, ktoré sú bolestivé, drahé alebo majú nežiadúce účinky.

revivogen Dr Alex Khadavi práca
Close Menu
×
×

Cart