Dermatológmi vyvinuté riešenie vypadávania vlasov

Milióny mužov a žien po celom svete sa musia denne vysporiadavať s vypadávaním vlasov. Míňajú veľké sumy peňazí na nefunkčné podvodné kúry, ktoré sľubujú narastenie všetkých vlasov z večera do rána alebo trpia silnými vedľajšími účinkami tých niekoľkých syntetických liekov, ktoré naozaj fungujú. Prominentný dermatológ Dr. Alex Khadavi vedel, že dokáže vyvinúť dostupné a ľahko použiteľné riešenie, ktoré prinesie skutočné pozitívne výsledky a žiadne systémové vedľajšie účinky. Táto myšlienka ho priviedla k vytvoreniu prípravkov Revivogen – klinicky overeného topikálneho ošetrenia s viacstupňovým zacielením na kľúčovú príčinu stenčovania a vypadávania vlasov, dihydrotestosterón, tiež známy ako DHT.

Prírodné riešenie vypadávania vlasov

Revivogen obsahuje bezpečné a efektívne prírodné zložky, o ktorých bolo vedecky dokázané, že sa zameriavajú na hlavnú príčinu stenčovania a vypadávania vlasov (DHT) a stimulujú vlasové folikuly k prechodu do rastovej fázy. Jedná sa o nasledujúce prírodné zložky: kyselina gama-linolénová, kyselina linolová, kyselina alfa-linolénová, kyselina olejová, beta-sitosterol, Saw Palmetto extrakt, kofeín a prokyanidové oligoméry. U týchto zložiek bola niekoľkými klinickými štúdiami potvrdená ich efektivita bez systémových vedľajších účinkov.

Začnite s liečbou už dnes

Potvrdená efektivita účinkov prírodných zložiek prípravkov Revivogen prináša výsledky bez nežiadúcich účinkov. Revivogen Scalp Therapy sa aplikuje len troma jednoduchými krokmi a svojim potentným prírodným zložením Vám pomôže bojovať proti vypadávaniu vlasov a Vy opäť získate svoj mladistvý vzhľad s hustými, plnými a zdravými vlasmi.

Prípravky rady Revivogen

Revivogen vlasový aktivátor (vlasové sérum – Revivogen Scalp Therapy): svojimi DHT-inhibujúcimi účinkami tvorí základ liečby vypadávania vlasov spôsobeného androgénovou alopéciou.

Revivogen šampón (bio-čistiaci vlasový šampón): jemne čistí vlasy, odstraňuje maz a DHT z pokožky hlavy a posilňuje efektivitu vlasového aktivátora Revivogen.

Revivogen kondicionér (zahusťujúci vlasový kondicionér): hydratuje a posilňuje vlasy a podporuje účinnosť vlasového aktivátora Revivogen.

revivogen prípravky sada
Close Menu
×
×

Cart