Najlepšie prírodné prípravky proti vypadávaniu vlasov

Výsledky po 6 mesiacoch

Revivogen je vyvinutý tak, aby spomalil vypadávanie vlasov do 60 až 90 dní pravidelného používania. Klinické testy potvrdili, že pri správnom použití môžu prírodné zložky Revivogenu zastaviť rednutie vlasov a obnoviť rast hrubších, plnších a zdravších vlasov.

Výsledky po 12 mesiacoch

Po prvých 2 až 4 týždňoch: Pri začatí liečby Revivogenom niektorí užívatelia zaznamenajú zvýšenie rednutia vlasov, hlavne jemných tenkých vláskov (produkovaných zmenšujúcimi sa vlasovými folikulmi), čo ale znamená že liečba funguje tak ako má. K prvotnému vypadávaniu vlasov dochádza pretože Revivogen aktivuje rastový cyklus vlasov. Keď dôjde k aktivácii rastového cyklu, vlasy v prechodnej alebo oddychovej fáze vypadnú, keďže začína nový rastový cyklus vlasových folikulov.

Do 60 až 90 dní: Po 2 až 3 mesiacoch Revivogen zvýši nárast vlasov a hrúbku rastúcich vlasov.

Po 3 až 6 mesiacoch: Pri správnom pravidelnom používaní Revivogenu dôjde k ďalšiemu nárastu hrúbky vlasov a k výraznejšiemu zahusteniu vlasov.

Po 16 až 18 mesiacoch: Keď dosiahnete maximálne možné zlepšenie a všetky folikuly schopné regenerácie sa obnovia a začnú produkovať vlasy, Revivogen už nemusíte používať denne. Pre väčšinu užívateľov potom stačí prípravok používať 3- až 5-krát za týždeň.

Close Menu
×
×

Cart