Rozdiel medzi prípravkami Revivogen a kozmetickými prípravkami v salónoch

Ľudia sa nás často pýtajú, v čom sa odlišujú prípravky Revivogen od prípravkov, ktoré sa bežne používajú v kaderníctvach a holičstvách. Mnoho ľudí pritom nerozumie, že bežné prípravky nezastavujú vypadávanie vlasov a liečbu androgénovej alopécie ani nemajú uvedenú v popise výrobku, či na obale. Pritom androgénová alopécia je hlavnou príčinou vypadávania vlasov u 90% ľudí. Kozmetické prípravky napríklad uvádzajú, že zabezpečia hrubo a zdravo vyzerajúce vlasy do 30 dní. A presne to robia.

(viac…)

Continue Reading

5 dôvodov prečo by ste nemali ignorovať prvé príznaky vypadávania vlasov

Priemerný človek každý deň stratí zhruba 100 vlasov. Takže, keď sa tento počet zvýši na 120 vypadnutých vlasov za deň, tak si to možno najprv ani nevšimnete. Než si uvedomíte čo sa deje, vaše čelo sa vám bude zdať vyššie (ak ste muž) alebo vaša cestička na temene vám bude pripadať širšia (ak ste žena). Tieto prejavy sú často prvé príznaky vypadávania vlasov.

(viac…)

Continue Reading

Vypadávanie vlasov u žien stále tabu

Keď počujeme slovné spojenie „vypadávanie vlasov“, väčšine z nás sa vybaví chlap v stredných rokoch s čelnou plešinou. Kým aj muži chcú vyzerať dobre a mladistvo a vypadávanie vlasov ich trápi, rednutie vlasov u mužov sa nepovažuje za až tak závažný problém ako je tomu u žien. Všeobecne je spoločensky prijateľnejšie, že týmto ochorením trpia najmä muži, kým od žien sa očakáva, že svoje problémy s vlasmi si budú riešiť ticho v súkromí.

(viac…)

Continue Reading

Maskovanie vypadávania vlasov u mužov

Vypadávanie vlasov nepoteší nikoho z nás. Mnohí muži spanikária, keď zistia, že im vypadávajú vlasy a prvotná emotívna reakcia môže viesť k radikálnym nešťastným rozhodnutiam, ktoré spočívajú v snahe zamaskovať vypadávanie vlasov a udržať si bezchybný výzor plného účesu za každú cenu. Kým unáhlené konanie pri vypadávaní vlasov môže mať za následok neprirodzený výzor, máme pre Vás niekoľko overených tipov, pomocou ktorých dosiahnete moderný prirodzený vzhľad a sebaistotu.

(viac…)

Continue Reading

Maskovanie vypadávania vlasov u žien

Rednutie a vypadávanie vlasov je pre každú ženu traumatizujúcou nepríjemnosťou. Naštastie existujú efektívne liečebné metódy, ktoré pomáhajú vypadávanie vlasov spomaliť a zastaviť a stimulujú rast nových vlasov. Výsledky liečby vypadávania vlasov sa však môžu prejaviť až o niekoľko týždňov až mesiacov a novonarasteným vlasov trvá taktiež niekoľko mesiacov, kým dorastú do potrebnej dĺžky. Prečítajte si niekoľko tipov ako najlepšie maskovať vypadávanie vlasov u žien.

(viac…)

Continue Reading

Dôvod prečo mužom vypadávajú vlasy

Už ste sa niekedy na seba pozerali v zrkadle, keď ste sa chystali do práce alebo na spoločenskú udalosť, a popri tom ste sa zamysleli nad tým, čo spôsobuje, že Vám vypadávajú vlasy? Ak ste odpovedali kladne, nebojte sa, nie ste jediný. Vypadávanie vlasov sa prejaví u viac ako dvoch tretín mužov. Obdobie života, v ktorom mužom začnú vypadávať vlasy je veľmi individuálne. Niektorým mužom začnú vypadávať vlasy ešte počas puberty, u iných sa vypadávanie vlasov spustí v ranej či zrelej dospelosti a u niekoho až v starobe.

(viac…)

Continue Reading

Čo je normálne vypadávanie vlasov?

Určite si už každý z nás všimol niekoľko vypadnutýh vlasov na vankúši, keď sa ráno zobudí, alebo na hrebeni či kefe pri česaní vlasov alebo v sprche či vani pri umývaní alebo utieraní sa. Vo väčšine prípadov nejde o nič nezvyčajné, keďže vlasy na hlave sa nám priebežne obmieňajú. Je však rozdiel medzi nadmerným vypadávaním vlasov a prirodzeným vypadávaním vlasov, ktoré je potrebné pre regeneráciu vlasových folikulov a následnú postupnú obmenu vlasovej pokrývky hlavy.

(viac…)

Continue Reading
Close Menu
×
×

Cart