Systém Revivogen predstavuje tri prírodné prípravky na zastavenie vypadávania vlasov a obnovenie rastu vlasov. Revivogen vlasový aktivátor (Revivogen Scalp Therapy), bio-čistiaci šampón a zahusťujúci kondicionér spoločne pôsobia proti tvorbe DHT, čo je hlavnou príčinou vypadávania a rednutia vlasov.

revivogen prípravky sada

1. Revivogen bio-čistiaci šampón obsahuje niektoré ingrediencie, ktoré sa tiež nachádzajú v prípravku Revivogen vlasový aktivátor a pomáhajú odstrániť DHT z povrchu pokožky hlavy a vytvárajú zdravé prostredie pre optimálny rast vlasov. Pre dosiahnutie čo najlepších výsledkov, vmasírujte šampón do vlasov a pokožky, aby sa vytvorila hustá pena. Nechajte pár minút pôsobiť, aby došlo k preniknutiu látok do pokožky a potom umyte. Šampón používajte 2- až 5-krát za týždeň.

2. Revivogen zahusťujúci kondicionér dodáva hrúbku a objem slabým tenkým vlasov a tiež znižuje lámavosť vlasov. Pomocou prírodných proteínov, ktoré obalia každý vlas, kondicionér vytvára dojem plných a zdravých vlasov.

3. Najdôležitejším krokom liečby je sérum Revivogen vlasový aktivátor (Revivogen Scalp Therapy), ktoré by malo byť aplikované každý deň prvých 18 mesiacov liečby. Toto silné topikálne sérum nechajte na pokožke hlavy pôsobiť aspoň 3 hodiny. Mnoho užívateľov si sérum aplikuje pred spaním a vlasy si potom umyjú až ráno.

revivogen aplikácia

Ako aplikovať Revivogen vlasový aplikátor

Vlasy si začešte dozadu alebo si ich rozčešte na cestičku. Aplikátor si natočte tak, aby smeroval k pokožke hlavy a aplikujte 10-20 streknutí (1-2 ml) 1-krát za deň na miesta s rednúcimi vlasmi. Ak roztok kvapká alebo steká po pokožke, jemne ho vmasírujte do pokožky. Nechajte sérum pôsobiť minimálne 3 hodiny, najlepšie však počas celej noci.

Close Menu
×
×

Cart